Since
Hakkımızda

Paraf Bilişim, Türkiye genelinde kamu kuruluşları, askeriyeler, belediyeler, hastaneler, özel sektör, bilgisayar firmalarına, kırtasiyecilere ve bilişim marketlerine ihtiyacı duyulan neredeyse tüm Bilişim Teknolojileri (“BT”) tüketim malzemelerini ( fotokopi makinası, çok fonksiyonlu yazıcılar, toner, mürekkep kartuş, şerit, yedekleme ürünleri, kağıt ürünleri, aksesuar vb) iyi organize olmuş bir distribütör kimliği ile dağıtmaktadır. Şirket esas faaliyetlerine 1996 yılının sonlarına doğru başlamıştır. Paraf Bilişim Şirket portföyünde bulunan ürünlerinin satış ve dağıtımını Ankara Merkez Ofis bulunan satış ekipleri vasıtası ile ve buralardaki mevcut depolarından yürütmektedir.

Paraf Bilişim, dünyanın önde gelen markalarından oluşan geniş bir ürün portföyüne sahiptir. HP ürünleri (özellikle yazıcı toner ve kartuşları) satışların büyük bir bölümünü oluşturmaktadır. Şirket HP, Epson, Oki, Imation, Sony, Canon, Targus, TDK, Memorex, Trust, Lexmark ve IBM’in bilgisayar malzemelerinin distribütörlüğünü yapmaktadır. Ayrıca OKI, Hp, Xerox, Kingston, Panasonic, Samsung ve Brother’ın da bilgisayar tüketim malzemelerine ilişkin ara toptancılığını yapmaktadır.

Paraf Bilişim, BT tüketim malzemelerinin bayilere satışına konsantre olmuş uluslararası bir şirketler grubudur. Ürün portföyünde, elektronik ofis malzemeleri, BT çevre ürünleri, dijital ekipmanlar, fotoğrafçılık ve telekomünikasyon aksesuarları alanlarında önde gelen markalar yer almaktadır.